Registruotis į apžiūrą

Dalinės apdailos aprašymas

Pamatai
Poliai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas.
 
Išorinės sienos
Pastato gelžbetonio karkasas:
blokeliai, perdanga monolitinė, monolitiniai ruožai.
 
Fasado apdaila:
termoizoliacinė fasado plokštė ir akmens masės dekoratyvinė plokštė. 
 
Vidinės sienos ir pertvaros
Sienos tarp butų: pagal projektą blokelių mūras, atitinkantis C garso klasę.
Butų atitvaros nuo laiptinės: pagal projektą blokelių mūras, atitinkantis C garso klasę.
Buto vidaus pertvaros (san. mazgų) – 10cm blokelių arba analogiškos, tinkuotos, vidinė pusė be užtrynimo.
Butų vidaus pertvaros – neįrengiamos, numatomos surenkamos iš gipso kartono sistemų.
Angokraščiai apšiltinti 2 cm. polistirolu, netinkuojami.
Perdangos ir lubos Perdangos įrengiamos surenkamo gelžbetonio, lubos netinkuotos, neglaistytos.
 
Stogas
Sutapdintas, su vidaus lietaus nuvedimo sistema. Apšiltintas pagal projektą. Stogo danga 2 sl. prilydoma.
 
Langai ir palangės
Laiptinėse ir kitose bendro naudojimo patalpose – rėmas plastikinių profilių, 6 kamerų, 3 stiklų, dviejų paketų, vidaus stiklas – selektyvinis. 
Butuose – rėmas plastikinių profilių, 6 kamerų, plastikiniai 3 stiklų, dviejų paketų, vidaus stiklas – selektyvinis. Kiekvienoje patalpoje po vieną varčią atsidaro dviem kryptimis su mikroventiliacija. 
Išorinės palangės – skardinės/betoninės, vidinės – neįrengiamos.
Durys Įėjimo į butą – „šarvo“ tipo daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, su išorės apdaila (spalva pagal projektą), 2-jų spynų, “akutė”.
Vidinės buto durys neįrengiamos.
 
Grindys
Visame buto plote įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas su garso izoliacija. Buto grindų dangos nesudėtos. Horizontalių paviršių (grindų) hidroizoliacija san. mazguose neįrengiama. San. mazguose grindys perimetru, išskyrus sieną kurioje yra durų anga, 10-15cm atstumu nuo sienos nebetonuojamos, užpildomos kieta vata/ar putų polistirolu nuotekų vamzdžiams pakloti.
 
Balkonai
Balkonų grindys – gelžbetonio plokštė, paviršius betonas, be apdailos. Sumontuotas turėklas.
 
Šildymas
Pilnai įrengta namo šildymo sistema iš miesto šilumos tinklų (šilumos mazgas, bendri stovai). Įrengiamas grindinis šildymas ir virštinkinis kolektorius (kolektoriaus spintoje atvedamas el. maitinimas, grindinio šildymo automatinis zonų valdymas nenumatomas). Vonioje numatomas šildymas su elektriniu gyvatuku. Grindinis šildymas ir elektrinis gyvatukas vonioje neįrengiamas.
 
Vėdinimas
Suprojektuota galimybė įsirengti  mechaninę vėdinimo sistemą. Oro pritekėjimas suprojektuotas per išorinėse sienose esančias angas, išmetimas per stogo šachtą. Vėdinimo kanalai bute neįrengiami, rekuperatorius neįrengiamas. Viršutinio aukšto vėdinimo vamzdžiai virš stogo išvedami apšiltintuose kanaluose. Butuose yra įrengtas naturalus vėdinimas.
 
Vandentiekis
Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Vamzdžių įvadai, pagal projektą privedami į virtuvę ir san. mazgus (be išvedžiojimo iki san. prietaisų).
 
Santechniniai prietaisai nestatomi.
Sumontuojama buto vandens apskaita.
 
Nuotekos
Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Vamzdžiai privedami į virtuvę ir san. mazgą. (tik įvadai, be privedimo iki san. prietaisų).
 
Elektra
Įrengiamos elektros skydinės ant/prie pastato sienos kiekvienam butui su sertifikuotu elektros skaitikliu, kurį pastato AB „ESO“. Įrengiama projekte numatytų bendrų patalpų elektros apskaita. Bute projektinėje vietoje įrengiamas virštinkinis skydas su įvadiniu automatiniu išjungėju, bei  3 papildomais automatiniais išjungėjais, 1 virštinkine rozete ir viena apšvietimo lempute. Visa kita elektros instaliacija butuose neįrengiama.
(Transformatoriai apšvietimui, šviestuvai, jungikliai, rozetės ir kiti elektriniai prietaisai )
 
Silpnos srovės
Kiekviename aukšte, laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono) komutacinė dėžė. Nuo jos į butą pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai, bute pastatyta virštinkinė silpnų srovių laidų  paskirstomoji dėžutė.
Įrengiami pasikalbėjimo-namo durų atidarymo ragelis (domofonas).
Visa kita silpnų srovių instaliacija neįrengiama.
 
Įeigos kontrolė
Įrengiama domofono sistema. Laiptinės durys gali būti atidaromos iš buto. Prie vartelių montuojama kodinės spynos klaviatūra. Įeigos kontrolėje numatyta pasyvinė kortelė „pakabukas“ arba „magnetukas" prie pagrindinių durų į laiptinę iš lauko, prie aut. saugyklos laiptinių durų iš laiptinės ir automobilių saugyklos pusių, prie vartelių.
 
BENDRO NAUDOJIMO PATALPOS
 
Atvira ir prapučiama automobilių stovėjimo aikštelė Įrengiama pagal projektą: betoninės trinkelių grindys, įrengtas apšvietimas. Įvažiavimas į prapučiamą parkingą su automatiniais pakeliamais vartais arba užtvaru. Numatyta galimybė skirtose parkavimo vietose įsirengti asmenines elektromobilių įkrovimo stoteles.
 
Laiptinės, holai Įėjimo į namo laiptinę durys – pagal projektą su telefonspyne. Vidaus sienų apdaila – dekoratyvinis tinkas, lubos –pakabinamos , (pagal projektą). Laiptinės holų grindys – plytelės.  Laiptų pakopos – plytelės arba betonas. Sumontuoti turėklai, šviestuvai ir šildymo prietaisai. Cokolinio aukšto patalpų grindys –plytelės/betonas.
 
Aplinkos sutvarkymas Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai, dviračių stovai. Asfaltbetonis, trinkelių danga, šaligatviai, apželdinimas, gatvės ir kiemų apšvietimas,  kiti gerbūvio elementai įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą.
 
PASTABA. Visos statybinės medžiagos ir įrenginiai naudojami objekte privalo būti derinami su Užsakovu.
Visi darbai buto viduje, kurie reikalingi 100% statybos baigtumui, kliento atsakomybėje, jei jų neatlieka užsakovas. 
Kontaktai

Išdrįskite! Ir paskambinkite pasikalbėti išsamiau.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

"Mes tikime, kad stiprios kolaboracijos suteikia projektui tvirtumo. Ir net ne kvadratu, o gerokai daugiau atsiskleidžia B KVADRATU namų potencialas, kai prie jo dirba patyrę vystytojai, kaip UAB „Borgus” ir UAB „RE-SPV-2”(dukterinė UAB “Rinvest” įmonė). Neieškojome standartų. Norėjome sukurti kažką nepaprasto, kas būtų daugiau negu modernus daugiabučių kompleksas bei turėtų savo ikonišką asmenybę ir dvasią, kurią pamiltų naujieji B KVADRATU gyventojai

- Red M komanda