Registruotis į apžiūrą

Kolaboracijos

Collab

BKVADRATU +
JUOZAS STATKEVIČIUS

Išskirtinai prie B Kvadratu projekto fasado estetikos kūrimo prisilietė ir Lietuvos mados dizaino autoritetas - Juozas Statkevičius. Garsus savo unikaliu pojūčiu skoniui, Juozas Statkevičius pavers namus mados reiškiniu. Stilingame būste taps gera gyventi. Akims bus malonu dairytis ne tik po vaizdingą kraštovaizdį aplinkui, bet ir grįžus namo kaskart žavėtis išskirtine daugiabučio architektūra. Jūsų siela ir mintys nurims, kuomet namai - stilingi, viduje - jauku ir gera, o lauke žalia žalia, nes daugiabutį supa ypatingai gražus Verkių regioninis parkas.

Miškas žalias

B KVADRATU +
miškas žalias

Gyvenant stilingame būste, apsuptame gamtos, visu kūnu ir širdimi jausitės stipriau. B Kvadratu namuose atsivers visų pojūčių gama: akys džiaugsis, klaidžiodamos po iškalbingą būsto dizainą, pro atvirus langus namus pasieks gaivus pušyno aromatas bei kartu bus gera klausytis raminančio paukštelių čiulbėjimo. Vos palikę namus, iškart atsidursite gamtos glėbyje. Mišku, pėsčiomis ar dviračiu pasieksite sutvarkytą Neries krantinę, iš kurios pasisemsite įkvėpimo ir energijos kiekvienai dienai. Kaskart namo norėsis grįžti ankščiau, nes čia - B Kvadratu daugiabutyje, iki pat širdies gelmių jausite, kad gyventi gera.

B KVADRATU + Koderus

Kur inovatyvūs sprendimai susitinka su išskirtiniu dizainu gaunasi kažkas nepaprasto. B Kvadratu fasadą puošia moderni KODERUS sistema - estetiškos, analogų neturinčios fasado termo plokštės. Šis modernus sprendimas pagreitina statybos procesą, puikiai išsilaiko daugybę metų ir suteikia namui išskirtinį įvaizdį, kurio neįmanoma nepastebėti. Todėl būkite pasiruošę, kad jūsų būstas taps ne tik džiaugsmas jūsų akims, bet ir trauks praeivių dėmesį.

Kontaktai

Susisiekite. Aptarsime išsamiau.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

"Mes tikime, kad stiprios kolaboracijos suteikia projektui tvirtumo. Ir net ne kvadratu, o gerokai daugiau atsiskleidžia B KVADRATU namų potencialas, kai prie jo dirba patyrę vystytojai, kaip UAB „Borgus” ir UAB „RE-SPV-2”(dukterinė UAB “Rinvest” įmonė). Neieškojome standartų. Norėjome sukurti kažką nepaprasto, kas būtų daugiau negu modernus daugiabučių kompleksas bei turėtų savo ikonišką asmenybę ir dvasią, kurią pamiltų naujieji B KVADRATU gyventojai

- Red M komanda

Slapukai (Cookies)

Ši svetainė naudoja slapukus, kad suasmenintų turinį ir analizuotų mūsų srautą.

Būtini - būtini slapukai, reikalingi, kad svetainė būtų tinkama naudoti, įjungiant pagrindines funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų. (visada aktyvus)
Rinkodara - rinkodaros slapukai naudojami lankytojams įvairiose svetainėse sekti.

Sužinoti apie slapukus ir pakeisti sutikimo su slapukais nustatymus galite mūsų politikos puslapyje