Registruotis į apžiūrą

Dalinės apdailos aprašymas

Pamatai

Poliai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas.  
 

Išorinės sienos

Pastato g/b karkasas: blokeliai, perdanga monolitinė, monolitiniai ruožai.
Fasado apdaila: termoizoliacinė fasado plokštė su apšiltinimu.
 

Vidinės sienos ir pertvaros

Sienos tarp butų: pagal projektą blokelių arba plytų mūras, atitinka C garso klasę.
Butų atitvaros nuo laiptinės: pagal projektą blokelių arba plytų mūras C garso klasę.
Buto vidaus pertvaros (san. mazgų) – 10cm blokelių arba analogiška, tinkuotos, vidinė pusė be užtrynimo.
Butų vidaus pertvaros – neįrengiamos, numatomos surenkamos iš gipso kartono sistemų.
Angokraščiai apšiltinti 2 cm. polistirolu, netinkuojami.
 

Perdangos ir lubos

Perdangos įrengiamos monolitines, lubos netinkuotos, neglaistytos. 
 

Stogas

Sutapdintas, su vidaus lietaus nuvedimo sistema. Apšiltintas pagal projektą. Stogo danga 2 sl. prilydoma.
 

Langai ir palangės

Laiptinėse ir kitose bendro naudojimo patalpose – plastikinių profilių, butuose - plastikiniai 3 stiklų, dviejų paketų, vidaus stiklas – selektyvinis. Kiekvienoje patalpoje po vieną varčią atsidaro dviem kryptimis su mikroventiliacija. Oro pritekėjimas į patalpas per langus. Išorinės palangės – skardinės/betoninės, vidinės – neįrengiamos.
 

Durys

Įėjimo į butą – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, su išorės apdaila (spalva pagal projektą), 2-jų spynų, “akutė”. Vidinės buto durys neįrengiamos.
 

Grindys

Visame buto plote įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas su garso izoliacija. Buto grindų dangos nesudėtos. Horizontalių paviršių (grindų) hidroizoliacija san. mazguose neįrengiama. San. mazguose grindys perimetru, išskyrus sieną kurioje yra durų anga, 10-15cm atstumu nuo sienos nebetonuojamos, užpildomos kieta vata/ar putų polistirolu nuotekų vamzdžiams pakloti.
 

Balkonai

g/b plokštė su nuolydžiu, paviršius betonas, be apdailos. Sumontuotas turėklas.
 

Šildymas

Pilnai įrengta namo šildymo sistema iš miesto šilumos tinklų (šilumos mazgas, bendri stovai). Įrengiamas grindinis šildymas ir virštinkinis kolektorius (kolektoriaus spintoje atvedamas el. maitinimas, grindinio šildymo automatinis zonų valdymas nenumatomas). Vonioje numatomas šildymas su elektriniu gyvatuku. Grindinis šildymas ir elektrinis gyvatukas vonioje neįrengiamas.
 

Vėdinimas

Įrengtas mechaninis vėdinimas, pakabintas rekuperatorius.
 

Vandentiekis

Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Vamzdžių įvadai, pagal projektą privedami į virtuvę ir sanmazgus (be išvedžiojimo iki san. prietaisų).  Santechniniai prietaisai nestatomi. Sumontuojama buto vandens apskaita.
 

Nuotekos

Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Vamzdžiai privedami į virtuvę ir sanmazgą. (tik įvadai, be privedimo iki san. prietaisų).
 

Elektra

Įrengta projekte numatyta bendrų patalpų ir butų elektros apskaita: kabeliai bute neišvedžiojami. Bute projektinėje vietoje įrengiamas virštinkinis skydas su įvadiniu automatu, virštinkinė rozetė ir viena apšvietimo lemputė, išvadai rozetėms, jungikliams, šviestuvams su dėžutėmis pagal projektą nedaromi, elektrinės viryklės įvadas nedaromas, įrengti skydai ant/prie pastato sienos kiekvienam butui su sertifikuotu elektros skaitikliu, kurį pastato AB „ESO“. Bute įrengtas virštinkinis skydelis su automatiniais išjungėjais. (pagal projektą).Transformatoriai apšvietimui, šviestuvai, jungikliai, rozetės ir kiti elektriniai prietaisai – neįrengiami.
 

Silpnos srovės

Kiekviename aukšte, laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono) komutacinė dėžė. Nuo jos į butą pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai, bute pastatyta virštinkinė silpnų srovių laidų  paskirstomoji dėžutė. Bute išvadai rozetėms nedaromi. Įrengiami pasikalbėjimo-namo durų atidarymo ragelis (domofonas). Telefono ir televizijos rozetės neįrengiamos. Telefono, kabelinės televizijos ir pan. prijungimo darbus (nuo laiptinės komutacinės dėžės iki buto paskirstomosios dėžutės) po abonentinės sutarties pasirašymo atlieka gyventojo pasirinktas paslaugų tiekėjas (laidinio telefono ryšio tiekėjas, kabelinės televizijos kompanija ir pan.)
 

Ieigos kontrole 

Įrengiama domofono sistema. Laiptinės durys gali būti atidaromos iš buto. Prie vartelių montuojama kodinė klaviatūrą.
Įeigos kontrolėje numatyta pasyvinė kortelė „pakabukas" prie pagrindinių durų į laiptinę iš lauko, prie aut. saugyklos laiptinių durų iš laiptinės ir automobilių saugyklos pusių, prie vartelių.
 
 
 

BENDRO NAUDOJIMO PATALPOS

Atvira ir prapučiama automobilių stovėjimo aikštelė

Įrengiama pagal projektą: betoninės trinkelių grindys, įrengtas apšvietimas. Įvažiavimas į prapučiamą parkingą su automatiniais pakeliamais vartais / užtvaru. 
 

Laiptinės, 

holai Įėjimo į namo laiptinę durys – pagal projektą su telefonspyne. Įrengiamas liftas. Vidaus sienų apdaila – dekoratyvinis tinkas, lubos –pakabinamos , (pagal projektą). Laiptinės holų grindys – plytelės.  Laiptų pakopos – plytelės arba betonas. Sumontuoti turėklai, šviestuvai ir šildymo prietaisai. Cokolinio aukšto patalpų grindys –plytelės/betonas.
 

Aplinkos sutvarkymas

Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai, dviračių stovai. Asfaltbetonis, trinkelių danga, šaligatviai, apželdinimas, gatvės ir kiemų apšvietimas,  kiti gerbūvio elementai įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą.
Kontaktai

Išdrįskite! Ir paskambinkite pasikalbėti išsamiau.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

"Mes tikime, kad stiprios kolaboracijos suteikia projektui tvirtumo. Ir net ne kvadratu, o gerokai daugiau atsiskleidžia B KVADRATU namų potencialas, kai prie jo dirba patyrę vystytojai, kaip UAB „Borgus” ir UAB „RE-SPV-2”(dukterinė UAB “Rinvest” įmonė). Neieškojome standartų. Norėjome sukurti kažką nepaprasto, kas būtų daugiau negu modernus daugiabučių kompleksas bei turėtų savo ikonišką asmenybę ir dvasią, kurią pamiltų naujieji B KVADRATU gyventojai

- Red M komanda