Registruotis į apžiūrą

Apie

Inga Račevska UAB Rinvest direktorė

Kodėl B KVADRATU?

Pristatydami šį projektą, nenorime išskirti vieno privalumo. Labiau norime juos pabrėžti, išryškinti visų jų sąveiką – kolaboraciją. Kai teisingu būdu susijungia daug gerų dalykų atsiranda sinergija, o tuomet privalumai ne tiesiog aritmetiškai sudedami, bet vieni kitus pastiprina ir išryškina, tarsi pakelia laipsniu. Būtent taip ir kilo pavadinimas B KVADRATU.“

Apie projektą

B KVADRATU – stilingas ir modernus 4-ių gyvenamųjų namų kompleksas Bajoruose, šalia Verkių regioninio parko.

„Tai tikrai neeilinis projektas, – sako Inga Račevska, UAB “Rinvest” direktorė. „Ne tik dėl to, kad jame dalyvauja garsūs Lietuvos mados kūrėjai. Tai stilingas ir modernus keturių gyvenamųjų namų kompleksas Bajoruose, visai šalia Verkių regioninio parko, iš kur panorėjus per kelias minutes pasieksi miesto centrą arba mišką su upe. Kur atsiribosi nuo miesto ūžesio ir tempo, bet parduotuves ir viską, ko reikia kasdienei buičiai, rasi šalia namų...“

Apie

Collab

BKVADRATU +
JUOZAS STATKEVIČIUS

Išskirtinai prie B Kvadratu projekto fasado estetikos kūrimo prisilietė ir Lietuvos mados dizaino autoritetas - Juozas Statkevičius. Garsus savo unikaliu pojūčiu skoniui, Juozas Statkevičius pavers namus mados reiškiniu. Stilingame būste taps gera gyventi. Akims bus malonu dairytis ne tik po vaizdingą kraštovaizdį aplinkui, bet ir grįžus namo kaskart žavėtis išskirtine daugiabučio architektūra. Jūsų siela ir mintys nurims, kuomet namai - stilingi, viduje - jauku ir gera, o lauke žalia žalia, nes daugiabutį supa ypatingai gražus Verkių regioninis parkas.

Miškas žalias

B KVADRATU +
miškas žalias

Gyvenant stilingame būste, apsuptame gamtos, visu kūnu ir širdimi jausitės stipriau. B Kvadratu namuose atsivers visų pojūčių gama: akys džiaugsis, klaidžiodamos po iškalbingą būsto dizainą, pro atvirus langus namus pasieks gaivus pušyno aromatas bei kartu bus gera klausytis raminančio paukštelių čiulbėjimo. Vos palikę namus, iškart atsidursite gamtos glėbyje. Mišku, pėsčiomis ar dviračiu pasieksite sutvarkytą Neries krantinę, iš kurios pasisemsite įkvėpimo ir energijos kiekvienai dienai. Kaskart namo norėsis grįžti ankščiau, nes čia - B Kvadratu daugiabutyje, iki pat širdies gelmių jausite, kad gyventi gera.

B KVADRATU + Koderus

Kur inovatyvūs sprendimai susitinka su išskirtiniu dizainu gaunasi kažkas nepaprasto. B Kvadratu fasadą puošia moderni KODERUS sistema - estetiškos, analogų neturinčios fasado termo plokštės. Šis modernus sprendimas pagreitina statybos procesą, puikiai išsilaiko daugybę metų ir suteikia namui išskirtinį įvaizdį, kurio neįmanoma nepastebėti. Todėl būkite pasiruošę, kad jūsų būstas taps ne tik džiaugsmas jūsų akims, bet ir trauks praeivių dėmesį.

Juozas Statkevičius

Ar gali taip nutikti? Ar šiuolaikinių gyvenamųjų daugiaaukščių kvartalas gali tapti mados reiškiniu?

Mes nusprendėme, kad TAIP, – sako Inga Račevska, – „ir pakvietėme į kolaboraciją garsų Lietuvos mados pasaulio žmogų, kuris – neginčijamas profesionalas, autoritetas ir tikra žvaigždė savo sferoje..

Juozas Statkevičius bendradarbiauja su architektais kuriant išskirtinį fasadų dizainą.

 

...Mes žinome, kaip statyti namus , o jie žino, kaip kurti mados sensacijas.

 

Būstas, kviečiantis akis sustoti - tokiam įspūdžiui nusiteikite apžiūrėję B KVADRATU daugiabučių namų fasadus, prie kurių vizualinio stiliaus kūrybos prisidėjo garsiausias Lietuvos mados dizaineris - Juozas Statkevičius.

 

Įtaigiai formuojantis Lietuvos garsenybių stilių, mados profesionalas, kartu su architektų komanda, gyvenamuosius namus „įvilks” į estetišką, šiuolaikinėmis mados tendencijomis alsuojantį dizainą, kuris neliks nepastebėtas praeivių akių.

 

Ar tiesa, kad namai - tavo stiliaus dalis? Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis madingą būstą?

Namai kalba apie jus be žodžių, todėl būsto pasirinkimas neišvengiamai prisideda prie asmenybės stiliaus formavimo, atskleidžia svarbiausias vertybes, į kurias detales kreipiate dėmesį labiausiai ir į ką numojate ranka, - sako Juozas Statkevičius, - „stilius plačiąja prasme apibūdina jus, atspindi gyvenimo būdą, požiūrį, nusiteikimą. Jeigu kalbame apie madingą būstą, jis pirmiausiai bus inovatyvus, įkvėptas naujausių technologijų, bei sprendimų, efektyviausiai gvildenančių šių dienų problemas. Ir visa tai suderinta su estetika ir akį traukiančiu dizainu būtų galima apibūdinti kaip madingą būstą.

fasado sprendimus
Kontaktai

Išdrįskite! Ir paskambinkite pasikalbėti išsamiau.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.

"Mes tikime, kad stiprios kolaboracijos suteikia projektui tvirtumo. Ir net ne kvadratu, o gerokai daugiau atsiskleidžia B KVADRATU namų potencialas, kai prie jo dirba patyrę vystytojai, kaip UAB „Borgus” ir UAB „RE-SPV-2”(dukterinė UAB “Rinvest” įmonė). Neieškojome standartų. Norėjome sukurti kažką nepaprasto, kas būtų daugiau negu modernus daugiabučių kompleksas bei turėtų savo ikonišką asmenybę ir dvasią, kurią pamiltų naujieji B KVADRATU gyventojai

- Red M komanda